TATTOO STUDIO

Jsi výstřední, divnej, jinej… máš prostě koule na to, dělat to po svém?! Přijde ti, že účes za tejden zajde a chceš spíš něco na svém těle co bude řvát do světa, že jsi sám sebou? Jsme místo přesně pro tebe! V Goodtimes najdeš mezi tatérama jak zkušenosti a věkem prověřenou kvalitu, tak dravost, spontánnost a originalitu mládí vlastní. Ať chceš kéru od chlapa co se strojekem objel celej svět, od holčiny co se nebojí ti navždy poznamenat zadek a nebo od týpka co rozhodně tvůj zadek i předek nechá hezky zakrytej. Všechno máme v našem studiu! Jediný, co nám sem prosim tě netahej, jsou nějaký katalogový nesmysly! Zapřemejšlej co chceš a doraž na konzultaci! Zbytek nech na nás!

NÁŠ TÝM

Nella

Nella první kérku vytvořila před třemi lety a než dorazila do Good Times Tattoo, zkušenosti sbírala v Prague Ink tattoo u Lopese a Ramirese. Na stole jí leželo už více ne 300 lidí, obráží konvence a není fanda katalogových obrázků. “Moje první tetování? Tetovala jsem bývalé spolužačce jednorožce s duhou v pozadí. Skončilo to ale jen u linek a červené a tak bych to jednou ráda dodělala.” Proč jednorožec ještě nemá svou duhu se můžete doptat osobně. Třeba to bude pikantnější příběh než ten o nejzajímavější kérce dosavadní kariéry. “Přišel za mnou klient, že nutně potřebuje vytetovat na zadek vánoční hovínko Hankey ze South Park. Prý prohraná sázka. Dopadlo to skvěle!”

Láďa

Moje máma mě odvezla z Prahy do jedné gangsterské čtvrti v Californském Hollywoodu v roce 1970. Běhěm mého dětsví jsem byl neustále obklopen lidmi z gangů a všelijakými blázny, kteří byli potetovaní od hlavy, až k patě různými náboženskými motivy, gangsterskými nápisy a tak podobně. Díky těmto lidem jsem propadl lásce k tetování poměrně brzy…. Bylo mi 9 let. Prvních pár naprosto šílenejch kérek jsem se dočkal, když mi bylo 17 let. Poté se v městě objevil Bob Roberts a to byl začátek mé posedlosti jehlami a inkoustem. Rozhodl jsem se přesunout do San Franciska a pustit se do učení u týpka jménem Erno. Tenhle chlápek pracoval pro Lyle Tuttle 20 let. Byla to první americká tatérská rock star, jehož obličej se šklebil i na obálce Rolling Stone mag. To byla první vlna tribalu, během které jsem se naučil pracovat rychle a pečlivě. Po revoluci jsem dorazil zpět do Prahy, kde v tu dobu moc tatérů nebylo. Takže po dobu čtyř let jsme tu válčili společně s Francem, Kudličkou a Bennym. Poté mi vítr trochu fouknul do plachet a já jsem se nechal odnést až do Miami, kde jsem začal tetovat v Tattoo by Lou, kde všichni tatéři z Miami zrovna začínali pracovat na své budoucí kariéře kožních bodačů. Když bylo dost Miami, letěl jsem do Houstnu v Texase, kde jsem měl tu čest pracovat s Larry Shawnem, synem Boba Shawa, který byl, je a pro mne vždycky bude Ježíšem tetování a americkým průkopníkem. Mé cesty mě neustále táhly dál. Tentokrát do New Orleans a E.Oukland kde jsem pracoval v gangsterských salónech, kam se chodili nechat počmárat všelijací rapeři a sportovci. Například Rickie Williams, Jamal Charles, Cash Money, No Limit. Byl to masakr. Umožnilo mi to našetřit dostatek peněz, abych mohl přesunout celou svojí show do Kauai na Havai. Měl jsem tam nejnašlapanější ,,Bad Ass’‘ shop na severním pobřeží v Hanalei, kde jsem to zabíjel 10 let. No a teď? Teď moje křeslo najdete v Good Times Barber Shop & Tattoo v Soukenické 22 na Praze 1.

Pavel

Pavel s tetováním začínal sám na sobě a jak to dopadlo odmítá prozradit. Pokud si chcete na patřičné místo nechat vytetovat všechny zářezy, nepochodíte u něj. “Sorry, ale na genitálie netetuju.” Jinak preferuje klienty s vlastním názorem a nápadem. “Hodně mě bavil chlap, povoláním pilot, který si nechal vykérovat sekvence letadel, po celém těle. To byla dost zajímavá kérka.”

PÉČE O TETOVÁNÍ

Při tetování jde o to, dostat barvivo pod vrchní vrstvu kůže tak, aby co nejdéle zůstalo na svém místě. Vzhledem k tomu, že ještě nikdo nepřišel na to jak to udělat vnitřně pomocí tablet, jde na to tatér z vnějšku. A co si budeme povídat, to trochu lechtá. Asi jako čištění rozbitého kolene.

Nedrápat

Od sezení do úplného zahojení uplyne týden až dva. Odolejte pokušení rozdrápat svědící obrázek, dejte tetování čas a neloupejte ho, jinak můžete se stroupkem odstranit i pigment.

Namazat!

Už pár hodin po odkrytí můžete kérku začít mazat lékařskou vazelínou, kterou jste od nás dostali. Při hojení díky tomu nebude kůže “tahat” ani praskat.

Dej si oraz

Posilování a pocení celkově není s čerstvou kérkou dobrý nápad. Jestli chceš, aby se nerozpila, nevybledla a nezmizela, nenamáhej až do zahojení kůži a dej si pohov. Pocením můžeš pigmenty vyplavit a co se týče mechanické námahy, když hojící se kérka praskne, je z toho jizva a je třeba tetovat znova. Pro jistotu se vyhněte i sauně nebo bazénu.

Ceny tetování startují od 1500,- Kč