TATTOO STUDIO

Jsi výstřední, divnej, jinej… máš prostě koule na to, dělat to po svém?! Přijde ti, že účes za tejden zajde a chceš spíš něco na svém těle co bude řvát do světa, že jsi sám sebou? Jsme místo přesně pro tebe! V Goodtimes najdeš mezi tatérama jak zkušenosti a věkem prověřenou kvalitu, tak dravost, spontánnost a originalitu mládí vlastní. Ať chceš kéru od chlapa co se strojekem objel celej svět, od holčiny co se nebojí ti navždy poznamenat zadek a nebo od týpka co rozhodně tvůj zadek i předek nechá hezky zakrytej. Všechno máme v našem studiu! Jediný, co nám sem prosim tě netahej, jsou nějaký katalogový nesmysly! Zapřemejšlej co chceš a doraž na konzultaci! Zbytek nech na nás!

NÁŠ TÝM

Pavel

Pavel s tetováním začínal sám na sobě a jak to dopadlo odmítá prozradit. Pokud si chcete na patřičné místo nechat vytetovat všechny zářezy, nepochodíte u něj. “Sorry, ale na genitálie netetuju.” Jinak preferuje klienty s vlastním názorem a nápadem. “Hodně mě bavil chlap, povoláním pilot, který si nechal vykérovat sekvence letadel, po celém těle. To byla dost zajímavá kérka.”

Nella

Nella první kérku vytvořila před třemi lety a než dorazila do Good Times Tattoo, zkušenosti sbírala v Prague Ink tattoo u Lopese a Ramirese. Na stole jí leželo už více ne 300 lidí, obráží konvence a není fanda katalogových obrázků. “Moje první tetování? Tetovala jsem bývalé spolužačce jednorožce s duhou v pozadí. Skončilo to ale jen u linek a červené a tak bych to jednou ráda dodělala.” Proč jednorožec ještě nemá svou duhu se můžete doptat osobně. Třeba to bude pikantnější příběh než ten o nejzajímavější kérce dosavadní kariéry. “Přišel za mnou klient, že nutně potřebuje vytetovat na zadek vánoční hovínko Hankey ze South Park. Prý prohraná sázka. Dopadlo to skvěle!”

Láďa

Moje máma mě odvezla z Prahy do jedné gangsterské čtvrti v Californském Hollywoodu v roce 1970. Běhěm mého dětsví jsem byl neustále obklopen lidmi z gangů a všelijakými blázny, kteří byli potetovaní od hlavy, až k patě různými náboženskými motivy, gangsterskými nápisy a tak podobně. Díky těmto lidem jsem propadl lásce k tetování poměrně brzy…. Bylo mi 9 let. Prvních pár naprosto šílenejch kérek jsem se dočkal, když mi bylo 17 let. Poté se v městě objevil Bob Roberts a to byl začátek mé posedlosti jehlami a inkoustem. Rozhodl jsem se přesunout do San Franciska a pustit se do učení u týpka jménem Erno.

…více o Láďovi

Ondra

Tatér a pop artový malíř vystupující pod pseudonymem Mátový Vlk. Tvoří ve vlastním, výrazném a jasně rozpoznatelném stylu. Nejraději dělá motivy v linkách s nádechem komiksu a pop-artu. „K tetování přistupuju vlastně stejně jako k obrazu. Musí zaujmout, člověk musí mít chuť se na něj pořád koukat a mělo by mít v sobě i nějakou myšlenku. Kromě toho si hodně hraju s dynamikou. Nejvíc ocením, když je v návrhu postava nebo obličej ženy. A co vážně můžu jsou trochu netradiční motivy, originalita je prostě to nejdůležitější. Hlavně se toho nebát. :-)“

Martina

Když zrovna netetuje, tak si odskočí odzpívat koncert s kapelou. A když tetuje, tak hlavně čistý linky a dotwork v kombinaci s whipshadingem. Přesto, že vystudovala sinologii, s požadavkem o čínský znak u ní nezabodujete: „Tenhle trend už je dobrých pár let pryč. Jestli na tom ale člověk trvá, aspoň se nemusí bát, že odejde se znakem pro slepičí vývar.“ S jakýma motivama ji teda vlastně zaujmete? „Je to tak trochu paradox. Na jednu stranu se vyžívám ve vymýšlení symboliky šitý na míru, která nemusí být jasná hned na první pohled. Na druhou stranu přímočarost letteringu má taky něco do sebe. I když i tam nejradši volím takový font, který není snadno čitelný a zároveň vypadá esteticky.“

PÉČE O TETOVÁNÍ

Při tetování jde o to, dostat barvivo pod vrchní vrstvu kůže tak, aby co nejdéle zůstalo na svém místě. Vzhledem k tomu, že ještě nikdo nepřišel na to jak to udělat vnitřně pomocí tablet, jde na to tatér z vnějšku. A co si budeme povídat, to trochu lechtá. Asi jako čištění rozbitého kolene.

Nedrápat

Od sezení do úplného zahojení uplyne týden až dva. Odolejte pokušení rozdrápat svědící obrázek, dejte tetování čas a neloupejte ho, jinak můžete se stroupkem odstranit i pigment.

Namazat!

Už pár hodin po odkrytí můžete kérku začít mazat lékařskou vazelínou, kterou jste od nás dostali. Při hojení díky tomu nebude kůže “tahat” ani praskat.

Dej si oraz

Posilování a pocení celkově není s čerstvou kérkou dobrý nápad. Jestli chceš, aby se nerozpila, nevybledla a nezmizela, nenamáhej až do zahojení kůži a dej si pohov. Pocením můžeš pigmenty vyplavit a co se týče mechanické námahy, když hojící se kérka praskne, je z toho jizva a je třeba tetovat znova. Pro jistotu se vyhněte i sauně nebo bazénu.

Ceny tetování startují od 1500,- Kč

FOTOGALERIE