GOOD TIMES BARBER SHOP

Místo, kde vaše nápady, osobitost a odvaha dostávají hmotnou podobu. Místo, kde se fantazii meze nekladou. Místo, kde se u sklenky dobrého aperitivu a příjemného intelektuálního hovoru na úrovni můžete zapojit do odboje. Místo, kde vychází vlastní tiskoviny plné těch nejnovějších zpráv přímo z fronty. Buďte u toho! Buďte v centru dění! Buďte ojedinělí! Buďte výstřední!

V očích některých našich zahraničních kolegů jsme hodnoceni jako „most crazy“ (moústkrejzy). A dokazují to nejen ocenění z posledního ročníku Tattoo Convention. Jsme prostě trochu jiný barber shop, který se nebojí být sám sebou. Který se nebojí jít do boje i za cenu toho, že dopadne jak sedláci u Chlumce nebo Češi na Euru. Který nehodlá vystupovat za jízdy z rozjetého vlaku jako nějaké Britské impérium. Prostě barber, který se nebojí bojovat vlastní výstředno.

Barber tým

Filip

Filipa od stříhání neodradila ani léta na učňáku, zkušenosti nasbíral během působení v různých pražských barbershopech. Inspiraci pro domácí experimenty hledá kde se dá, nejčastěji u barbers z anglického Brightonu. Své večerní pivo si vychutnává hladce oholen a kromě práce ujíždí na adrenalinových sportech, o kterých můžete hodit řeč. “Pro mě je hlavní, aby zákazníci odcházeli s čistou hlavou zvenčí i uvnitř. A fakt nikdy nenechám odejít zákazníka nespokojeného.“

Jirka

Jirka je samouk, který se po 7 letech konstruktérské činnosti rozhodl obrátit svůj profesní život naruby a splnil si tak svůj sen. Proměnil téměř desetileté hobby v profesi. Vše začalo tak, že chtěl jen spolužákovi opravit šílený haircut, kterýmu se všichni smáli. Zprvu to nebylo tak jednoduchý, jak si myslel, ale stříhání ho chytlo a po pár letech pozvolného trénování rozšířil svojí „klientelu“ o další kámoše a kolegy z práce. Poslední dva roky bedlivě sleduje trendy ve světě barbershopů na instagramu a snaží se zdokonalovat a posouvat svoje hranice dopředu. Nejoblíbenější zákazník byl jeho vlastní děda, který ho přivedl k zapálení do aut, cyklistice (FMTB,BMX) a pozitivního smýšlení. „Dědovi jsem i ve věku 80 plus dělal lehce punkový číra, že ho i mladý kočky v obchodě zastavovaly a chválily mu sestřih, z čehož měl vždycky radost“.

Vojta

Rádi bychom Vám představili naší novou posilu. Vojta se narodil na zadní sedačce Škody 120L při cestě z viného sklípku. Chvíli studoval technické lyceum, pěstoval šneky, ale rozhodl se pro trochu vzrůša a přestěhoval se do Prahy, aby se začal učit holičem. Vojta nikdy nebyl na natáčky, ženský žvatlání ho děsilo a tak už od začátku cílil na pánské střihy. Po škole zakotvil v Thomas Barber Shopu a nyní čaruje u nás.Vojta si vytváří svůj vlastní styl, při kterém se ispiruje na internetech a od každého holiče si vezme trochu. V součastnosti obdivuje Menspire barbershop z Anglie, kteří prosazují lehce extravagantní verze klasických střihů. Pokud Vojta zrovna nestříhá, učastní se bujarých večírků, chodí za muzikou a rád vaří (specializuje se na vaření minutové rýže za 58 vteřin).


Lukáš

Lukáš nikdy netušil, že se bude živit děláním fatálních fadeů a opalování uší. Celý život pendloval mezi vesnicí a Prahou, kde při studiu gymnázia a následně vysoké školy stříhal své kamarády, jejich kamarády, kamarády jejich kamarádů a možná i psy kamarádů. Pokecáte s ním v angličtině, perfektně umí i česky a sem tam kvákne něco ve španělštině.Stříhá přes 3 roky a zkušeností má jak veterán.

Rico

Rico se ke stříhání a povolání holiče dostal úplně náhodou. Jako rodák z Ostravy usoudil, že pracovat v uhelných dolech a být poctivý havíř není jeho parketou. Inspiraci nejdříve pobíral od různých YouTube odběratelů a pochycoval moudra a zkušenosti, ale stále měl strach z neúspěchu. Změnilo se to, až když začal stříhat více svých kamarádů a kolegů havířů i když měl ještě po těžké robotě, či po různé veselce s jedničkou v žile. Začalo se mu dařit a usoudil, že to chce změnu. Zakoupil si teda jednosměrnou jízdenku Pendolinem do Prahy a přestěhoval se, kde narazil na nás a jsme rádi, že ho tu máme. Rico se sám představuje jako člověk, co má rád pivo s přáteli i bez, snídá uhlí a je pro každou srandu.

Dušan

Jednou z našich nových posil je Dušan, který pochazí z Gottwaldova. Když zrovna nebyl za školou na pravidelné návštěvě u Rudolfa Jelínka, tak se na tamější škole ve Vizovicích učil držet nůžky a správně stříhat v oboru kadeřník. Sám říká, že ho nikdy nebavilo stříhat dámské střihy a po dobu 2 let stříhal hlavně své známé a kamarády u sebe doma. Poté dostal pracovní nabídku do Prahy, kde pokračoval ve svém školení a kde načerpal inspiraci a mohl si tak splnit svůj sen a dělat práci, která ho baví.
Takže, pokud hledáte někoho pečlivého, upovídaného a kdo je na svou práci hrdý, tak Dušan je ta pravá volba.


James

I was born in England and moved to France when I was young, after going traveling around Australia I decided to go back to London to become a barber. I graduated from London School of Barbering and then went back to France to work. Now I’m here in Prague for a new experience. Hit me up for that fresh trim !

Špáča

Nejnovější posilou u nás je Pavel. Stříháním a střihy ze světa barbershopů se již zabývá od svých 15 let od školy, kde se i vyučil holičem. Jeho samotná cesta byla se zdokonalovat ve své práci, která je zároveň jeho koníčkem.

Chceš k nám do týmu?

Zastav se u nás na panáka nebo kávu!

Rádi Tě v Good Times potkáme osobně a probereme společné představy.

Určitě něco vymyslíme k oboustranné spokojenosti.


KAŽDÁ SRANDA NĚCO STOJÍ

Stříhání strojkem

Umytí s masáží hlavy, ostříhání, úprava kontur a zastřižení chloupků, v 30 minutách.

400 Kč

Hot towel wet shave

Holení tváře s napařením horkým ručníkem. Ošetření pokožky před i po holení. Nabízíme i ošetření pro citlivou pokožku, či šetrné holení pro alergiky. Relaxační zážitek, káva samozřejmostí.

500 Kč

Back & Side / Fade

Střih pouze stran a krku. Ideální mezi jednotlivým stříháním. Mytí, masáž, styling, ošetření pokožky. Výběr prémiového alkoholu, míchané drinky, pivo Pilsner Urquell a káva samozřejmostí.

500 Kč


Haircut

Stříhání vlasů, mytí, masáž, styling, opálení chloupků na uších a začištění obočí. Pivo Pilsner Urquell a káva samozřejmostí.

650 Kč

Beard Trim

Zastřižení a úprava brady. Styling, ošetření pokožky. Káva samozřejmostí.

400 Kč

Good Time

Stříhání vlasů, mytí, masáž, styling, opálení chloupků na uších a začištění obočí. Holení tváře s napařením horkým ručníkem. Ošetření pokožky před i po holení. Výběr prémiového alkoholu, míchané drinky, pivo Pilsner Urquell a káva samozřejmostí.

1000 Kč


Dětský střih

Střih, mytí, styling, masáž. Sklenice mléka nebo malý jogurt samozřejmostí 🙂

400 Kč