GOOD TIMES BARBER SHOP

Místo, kde vaše nápady, osobitost a odvaha dostávají hmotnou podobu. Místo, kde se fantazii meze nekladou. Místo, kde se u sklenky dobrého aperitivu a příjemného intelektuálního hovoru na úrovni můžete zapojit do odboje. Místo, kde vychází vlastní tiskoviny plné těch nejnovějších zpráv přímo z fronty. Buďte u toho! Buďte v centru dění! Buďte ojedinělí! Buďte výstřední!

V očích některých našich zahraničních kolegů jsme hodnoceni jako „most crazy“ (moústkrejzy). A dokazují to nejen ocenění z posledního ročníku Tattoo Convention. Jsme prostě trochu jiný barber shop, který se nebojí být sám sebou. Který se nebojí jít do boje i za cenu toho, že dopadne jak sedláci u Chlumce nebo Češi na Euru. Který nehodlá vystupovat za jízdy z rozjetého vlaku jako nějaké Britské impérium. Prostě barber, který se nebojí bojovat vlastní výstředno.

Barber tým

Filip

Filipa od stříhání neodradila ani léta na učňáku, zkušenosti nasbíral během působení v různých pražských barbershopech. Inspiraci pro domácí experimenty hledá kde se dá, nejčastěji u barbers z anglického Brightonu. Své večerní pivo si vychutnává hladce oholen a kromě práce ujíždí na adrenalinových sportech, o kterých můžete hodit řeč. “Pro mě je hlavní, aby zákazníci odcházeli s čistou hlavou zvenčí i uvnitř. A fakt nikdy nenechám odejít zákazníka nespokojeného.“

Danek

Dan je kreativec a inspiraci chytá hlavně na ulici a internetech. “ Baví mě pouliční holiči v Asii a nová vlna streetových barbershopů v Anglii. Osobně jsem už dost alergickej na různý umělý atmosféry v holičstvích, kde si hrajou na nějaké nóbl gentlemanství.” Dan holduje přirozeným detailům a vývoji, ale vyhoví i specifickým požadavkům. “Jednou za mnou přišel Ukrajinec, který chtěl na hlavu vyholit znak Adidasu a vlasy obarvit jako ukrajinskou vlajku. Dopadlo to šíleně dobře.”

Jirka

Jirka je samouk, který se po 7 letech konstruktérské činnosti rozhodl obrátit svůj profesní život naruby a splnil si tak svůj sen. Proměnil téměř desetileté hobby v profesi. Vše začalo tak, že chtěl jen spolužákovi opravit šílený haircut, kterýmu se všichni smáli. Zprvu to nebylo tak jednoduchý, jak si myslel, ale stříhání ho chytlo a po pár letech pozvolného trénování rozšířil svojí „klientelu“ o další kámoše a kolegy z práce. Poslední dva roky bedlivě sleduje trendy ve světě barbershopů na instagramu a snaží se zdokonalovat a posouvat svoje hranice dopředu. Nejoblíbenější zákazník byl jeho vlastní děda, který ho přivedl k zapálení do aut, cyklistice (FMTB,BMX) a pozitivního smýšlení. „Dědovi jsem i ve věku 80 plus dělal lehce punkový číra, že ho i mladý kočky v obchodě zastavovaly a chválily mu sestřih, z čehož měl vždycky radost“.


Josh

Pokud Vám přítelkyně pořád předhazuje nějakého toho Britského gentlemana, zastavte se na střih k Joshovi. Uvidíte, že pan Darcey je vlastně pěknej výmysl. Josh přicestoval z města dvacet minut od Londýna a cestou do Prahy se zastavil na čtyři měsíce v Kambodže a na rok se usadil na Novém Zélandě. Josh stříhá celý život a říká se, že nikdy nespí.

S Joshem si pokecáte jenom anglicky. Čengliš inklůdyd!

Vojta

Rádi bychom Vám představili naší novou posilu.

Vojta se narodil na zadní sedačce Škody 120L při cestě z viného sklípku. Chvíli studoval technické lyceum, pěstoval šneky, ale rozhodl se pro trochu vzrůša a přestěhoval se do Prahy, aby se začal učit holičem. Vojta nikdy nebyl na natáčky, ženský žvatlání ho děsilo a tak už od začátku cílil na pánské střihy. Po škole zakotvil v Thomas Barber Shopu a nyní čaruje u nás.
Vojta si vytváří svůj vlastní styl, při kterém se ispiruje na internetech a od každého holiče si vezme trochu. V součastnosti obdivuje Menspire barbershop z Anglie, kteří prosazují lehce extravagantní verze klasických střihů.
Pokud Vojta zrovna nestříhá, učastní se bujarých večírků, chodí za muzikou a rád vaří (specializuje se na vaření minutové rýže za 58 vteřin).

Chceš k nám do týmu?

Zastav se u nás na panáka, rádi Tě v Good Times potkáme osobně.

Chain & BBQ

Nechtěli jsme tahat holičský křesla na Václavák. Místo toho jsme vzali nůžky, gril, pozvali pár kamarádů a uspořádali na dvorku party. Bavili jsme se a holili. Prostě Good Times.

KAŽDÁ SRANDA NĚCO STOJÍ

Stříhání strojkem

Umytí s masáží hlavy, ostříhání, úprava kontur a zastřižení chloupků, v 30 minutách.

350 Kč

Hot towel wet shave

Holení tváře s napařením horkým ručníkem. Ošetření pokožky před i po holení. Nabízíme i ošetření pro citlivou pokožku, či šetrné holení pro alergiky. Relaxační zážitek, káva samozřejmostí.

500 Kč

Haircut & Beardtrim

Stříhání vlasů, mytí, masáž, styling, opálení chloupků na uších a začištění obočí. Zastřižení a úprava brady. Styling, ošetření pokožky. Výběr prémiového alkoholu, míchané drinky, pivo Pilsner Urquell a káva samozřejmostí.

900 Kč


Haircut

Stříhání vlasů, mytí, masáž, styling, opálení chloupků na uších a začištění obočí. Pivo Pilsner Urquell a káva samozřejmostí.

600 Kč

Beard Trim

Zastřižení a úprava brady. Styling, ošetření pokožky. Káva samozřejmostí.

350 Kč

Good Time

Stříhání vlasů, mytí, masáž, styling, opálení chloupků na uších a začištění obočí. Holení tváře s napařením horkým ručníkem. Ošetření pokožky před i po holení. Výběr prémiového alkoholu, míchané drinky, pivo Pilsner Urquell a káva samozřejmostí.

1000 Kč