GOOD TIMES BARBER SHOP

Místo, kde vaše nápady, osobitost a odvaha dostávají hmotnou podobu. Místo, kde se fantazii meze nekladou. Místo, kde se u sklenky dobrého aperitivu a příjemného intelektuálního hovoru na úrovni můžete zapojit do odboje. Místo, kde vychází vlastní tiskoviny plné těch nejnovějších zpráv přímo z fronty. Buďte u toho! Buďte v centru dění! Buďte ojedinělí! Buďte výstřední!

V očích některých našich zahraničních kolegů jsme hodnoceni jako „most crazy“ (moústkrejzy). A dokazují to nejen ocenění z posledního ročníku Tattoo Convention. Jsme prostě trochu jiný barber shop, který se nebojí být sám sebou. Který se nebojí jít do boje i za cenu toho, že dopadne jak sedláci u Chlumce nebo Češi na Euru. Který nehodlá vystupovat za jízdy z rozjetého vlaku jako nějaké Britské impérium. Prostě barber, který se nebojí bojovat vlastní výstředno.

Barber tým

Jirka

Jirka je samouk, který se po 7 letech konstruktérské činnosti rozhodl obrátit svůj profesní život naruby a splnil si tak svůj sen. Proměnil téměř desetileté hobby v profesi. Vše začalo tak, že chtěl jen spolužákovi opravit šílený haircut, kterýmu se všichni smáli. Zprvu to nebylo tak jednoduchý, jak si myslel, ale stříhání ho chytlo a po pár letech pozvolného trénování rozšířil svojí „klientelu“ o další kámoše a kolegy z práce. Poslední dva roky bedlivě sleduje trendy ve světě barbershopů na instagramu a snaží se zdokonalovat a posouvat svoje hranice dopředu. Nejoblíbenější zákazník byl jeho vlastní děda, který ho přivedl k zapálení do aut, cyklistice (FMTB,BMX) a pozitivního smýšlení. „Dědovi jsem i ve věku 80 plus dělal lehce punkový číra, že ho i mladý kočky v obchodě zastavovaly a chválily mu sestřih, z čehož měl vždycky radost“.

Vojta

Rádi bychom Vám představili naší novou posilu. Vojta se narodil na zadní sedačce Škody 120L při cestě z viného sklípku. Chvíli studoval technické lyceum, pěstoval šneky, ale rozhodl se pro trochu vzrůša a přestěhoval se do Prahy, aby se začal učit holičem. Vojta nikdy nebyl na natáčky, ženský žvatlání ho děsilo a tak už od začátku cílil na pánské střihy. Po škole zakotvil v Thomas Barber Shopu a nyní čaruje u nás.Vojta si vytváří svůj vlastní styl, při kterém se ispiruje na internetech a od každého holiče si vezme trochu. V součastnosti obdivuje Menspire barbershop z Anglie, kteří prosazují lehce extravagantní verze klasických střihů. Pokud Vojta zrovna nestříhá, učastní se bujarých večírků, chodí za muzikou a rád vaří (specializuje se na vaření minutové rýže za 58 vteřin).

Rico

Rico se ke stříhání a povolání holiče dostal úplně náhodou. Jako rodák z Ostravy usoudil, že pracovat v uhelných dolech a být poctivý havíř není jeho parketou. Inspiraci a zkušenosti nejdříve pobíral z YouTube a praxi na hlavách svých kamarádů a kolegů havířů. Později také na víkendovém Barber workshopu. Začalo se mu dařit a usoudil, že to chce změnu. Zakoupil si teda jednosměrnou jízdenku Pendolinem do Prahy a přestěhoval se, kde roku 2018 narazil na nás a jsme rádi, že ho tu máme. Rico snídá uhlí a je pro každou srandu.


James

I was born in England and moved to France when I was young, after going traveling around Australia I decided to go back to London to become a barber. I graduated from London School of Barbering and then went back to France to work. Now I’m here in Prague for a new experience. Hit me up for that fresh trim !

Tonda

Tonda je kluk z vesnické řemeslné rodiny, kde už jako malý jezdil na fichtlu a pomáhal tátovi v truhlářské dílně. Nikdy se nechtěl zavrtat do kancelářský židle, ale vždy pracovat rukama. Proto si hned od prváku hledal kadeřnické brigády a školení, aby se mohl zdokonalovat. Po ukončení kadeřnického oboru, si dal krátkou mezizastávku v Toni & Guy a poté zakotvil u nás. Podstatnou částí jeho života je i cestování. “Ať jedu kamkoliv, rád objevuju nová místa“ říká Tonda. Také ho můžete často zahlédnout na jeho oblíbené hladince Plzně v Dlouhééé.

Chceš k nám do týmu?

Zastav se u nás na panáka nebo kávu!

Rádi Tě v Good Times potkáme osobně a probereme společné představy.

Určitě něco vymyslíme k oboustranné spokojenosti.


KAŽDÁ SRANDA NĚCO STOJÍ

Hot towel wet shave

Holení tváře s napařením horkým ručníkem. Ošetření pokožky před i po holení. Nabízíme i ošetření pro citlivou pokožku, či šetrné holení pro alergiky. Relaxační zážitek, káva samozřejmostí.

550 Kč

Back & Side / Fade

Střih pouze stran a krku. Ideální mezi jednotlivým stříháním. Mytí, masáž, styling, ošetření pokožky. Výběr prémiového alkoholu, míchané drinky, točené pivo Birra Moretti a káva samozřejmostí.

550 Kč

Haircut

Stříhání vlasů, mytí, masáž, styling, opálení chloupků na uších a začištění obočí. Točené pivo Birra Moretti a káva samozřejmostí.

700 KčBeard Trim

Zastřižení a úprava brady. Styling, ošetření pokožky. Káva samozřejmostí.

450 Kč

Good Time

Stříhání vlasů, mytí, masáž, styling, opálení chloupků na uších a začištění obočí. Holení tváře s napařením horkým ručníkem. Ošetření pokožky před i po holení. Oholení tváře nebo úprava vousů. Výběr prémiového alkoholu, míchané drinky, točené pivo Birra Moretti a káva samozřejmostí.

1100 Kč

Dětský střih do 12 let

Střih, mytí, styling, masáž. Sklenice mléka nebo malý jogurt samozřejmostí 🙂

450 Kč